Roberto Cavalli - perfumy z włoskim charakterem

Roberto Cavalli zrobił karierę, ubierając kobiety w dekoracyjne, ekstrawaganckie i misternie tworzone suknie. Bezkompromisowy glamour połączony z włoską wrażliwością stał się charakterystycznym stylem Cavalli, który pokochały kobiety na całym świecie. Przejawia się on również w perfumach, które proponuje włoski projektant. Czym się one wyróżniają?

Roberto Cavalli – krótka biografia ojca sukcesu

Roberto Cavalli urodził się we Florencji, pięknym mieście we włoskim regionie Toskanii. Jego dziadek, Giuseppe Rossi, był słynnym włoskim malarzem ruchu Macchiaio i powodem, dla którego Roberto Cavali zainteresował się sztuką. Zainteresowanie to przyciągnęło go do miejscowego Instytutu Sztuki, gdzie pobierał edukacje na wydziale druku i aplikacji tekstylnych. Podczas studiów w Instytucie odkrył swoje zamiłowanie do mody, które stało się jego obsesją.

W czasie studiów tworzył pierwsze projekty, które zyskały renomę wśród lokalnych elegantek. Był wśród nich znany z unikalnych nadruków kwiatowych. Kiedy miał 30 lat, Roberto zaczął tworzyć swoją pierwszą kolekcję mody w Paryżu. Po pierwszych sukcesach własnej kolekcji, w 1972 roku otworzył swój pierwszy butik, mieszczący się w Saint Tropez. Po kilku latach otworzył kolejne trzy butiki w Wenecji, Saint Barth i na francuskich Karaibach.

perfumy

Perfumy Cavalli – niezwykle żywe i zmysłowe zapachy

Sukcesy kolekcji odzieżowych sprawiły, że Roberto Cavalli na tagomago.pl/collections/roberto-cavalli zaproponował swojej klienteli zniewalające zapachy. Prawdziwi miłośnicy perfum określają je jako kwiatowe i słoneczne mieszanki, które są bardzo żywe i zmysłowe. Zostały stworzone, aby emanować prawdziwą siłą charakteru i sprawiać, że osoba nimi skropiona będzie się czuć uwodzicielska i atrakcyjna.

Taki charakter mają najbardziej popularne perfumy Cavalli, czyli woda perfumowana Roberto Cavalli, bazująca na nutach kwiatu pomarańczy, która reprezentuje włoską ekstrawagancję, kobiecość i zmysłowość. Woda perfumowana Roberto Cavalli jest specjalnie stworzona dla kobiet, które uwielbiają być zauważone i chcą być w centrum uwagi, wyróżniają się odwagą i pewnością siebie zarówno w życiu, jak i stylizacjach.

Perfumy Cavalli

Roberto Cavalli piękne zapachy proponuje nie tylko dla kobiet, ale i dla mężczyzn. Najbardziej znanymi perfumami Cavalli dla panów są Roberto Cavalli Uomo, z hipnotyczną esencją lawendy zmieszaną z miodem i cedrem. Taka mieszanka sprawia, że perfumy Cavalli są unikalne i oryginalne.  Sięgają po nie mężczyźni lubiący orientalne aromaty, chcący podkreślić seksapil i męską charyzmę. Zazwyczaj „zakładają” je na specjalne okazje, a także skrapiają się nimi w zimowe i jesienne dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here