Łazienka w stylu, który pokochasz. Po jakie meble warto sięgnąć

Wyposażenie łazienki powinno być zarówno wygodne, jak i ładne. W wielu przypadkach, zwłaszcza, gdy pomieszczenie ma niewielkie rozmiary, wymaga odpowiedniego rozplanowania całej przestrzeni, aby możliwe było umieszczenie tam wszystkiego, co jest potrzebne. Zastanówmy się zatem, jak połączyć zalety wygodnych mebli, a jednocześnie nadać całej przestrzeni takiego wyglądu, jaki spodoba ci się najbardziej.

Klasyczna czysta biel i dwie umywalki

Jednym z najczęstszych wyborów do łazienki są meble idealnie białe, lakierowane na wysoki połysk. To niemalże tradycyjny wybór, który sprawia, że każde pomieszczenie wydaje się idealnie czyste i kojarzy się nam z najwyższym poziomem higieny. Klasyczna biel sprawia jednocześnie, że nawet mała łazienka może wydać się odrobinę większa.

Decydując się na klasyczne, białe meble łazienkowe, możemy zazwyczaj cieszyć się ich bardzo szerokim wyborem. Dostępne są zarówno modele dedykowane do małych pomieszczeń, jak i do większych, gdzie mogą zmieścić się nawet dwie umywalki. To ostatnie rozwiązanie jest szczególnie ciekawe, ponieważ pomaga stworzyć nową, niepowtarzalna przestrzeń w domu. Wspólne poranne szykowanie się do pracy to nie tylko okazja do rozładowania kolejki do łazienki i więcej czasu dla każdego członka rodziny, ale też dodatkowa okazja do rozmów.

Wyjątkowa elegancja czerni

Kolejnym pomysłem związanym z kolorami jest wykorzystanie czerni. W końcu, czy ktoś powiedział, że łazienka musi być zawsze biała? Oczywiście, że nie! Dlatego jeśli chciałbyś odejść od klasycznych trendów, możesz zdecydować się na wyjątkowo eleganckie, czarne meble łazienkowe. Doskonale zaprezentują się jako dodatek nie tylko do czarnej, ale i do białej ceramiki, który podkreśli jej kolor i stworzy niepowtarzalną przestrzeń w dwóch, idealnie pasujących do siebie i wyrafinowanych barwach.

Czarne meble łazienkowe lepiej sprawdzają się w większych  pomieszczeniach, w których nie wydają się przytłaczające i nie zmniejszają optycznie przestrzeni. Szczególnie polecamy przy tym meble wykończone matowymi blatami i frontami, które prezentują się jak gładka satyna. Z pewnością przypadną do gustu osobom, które cenią sobie nowy, wyrafinowany styl.

Szafki typu industrialnego o lekkiej konstrukcji

Być może masz już dość klasycznych, mocno zabudowanych szafek, które najczęściej spotykasz w łazienkach. W takim razie Bridom ma dla ciebie zupełnie nową propozycję, która być może bardziej przypadnie ci do gustu. Jest to szafka w stylu industrialnym, oparta o metalową konstrukcję. To właśnie w niej zawieszona jest umywalka, podczas gdy w dolnej części znajduje się niewielka półka lub szafeczka, pozwalająca ci na przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy.

Takie rozwiązanie jest idealnym pomysłem dla osób, które chciałyby odświeżyć wygląd swojej łazienki i odejść od klasycznych mebli. Jeśli zależy ci na lekkości konstrukcji i dodaniu większej ilości przestrzeni do twojej łazienki, z pewnością meble industrialne sprawdzą się doskonale.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here