Obrączki ślubne ze złota

Klasyczne obrączki ślubne najczęściej były prostymi, złotymi kółkami bez żadnych ozdób, identycznymi dla kobiet i mężczyzn. Obecne trendy częściowo odchodzą jednak od tej zasady i coraz częściej zdarza się, że obrączki damskie i męskie wyglądają nieco inaczej. A nawet jeśli są identyczne, wcale nie muszą być już prostymi kółkami bez żadnych ozdób. Po jakie zatem warto sięgnąć, by tym drobnym codziennym dodatkiem wyróżnić się z tłumu?

Dwa kolory złota

Na pewno wiesz już, że obrączki ślubne powinny być wykonane ze złota, które gwarantuje im długą wytrzymałość i wspaniały wygląd przez całe twoje życie. Na pewno wiesz też, że złoto może mieć różne kolory: biały, żółty lub różowy. Co zatem masz zrobić, jeśli podoba ci się więcej niż jedna barwa?

Odpowiedź jest prosta: sięgnij po obrączki, które łączą w sobie dwa kolory złota! Wybierz na przykład model, który posiada białe złoto w zewnętrznej części, ozdobione drobnymi serduszkami biegnącymi wokół obwodu. Wewnętrza część z żółtego złota jest idealnie gładka. Takie połączenie dwóch barw sprawia, że obrączka jest niezwykle piękna i unikatowa, a przy tym uniwersalna. Bez problemu dopasujesz do niej praktycznie wszystkie rodzaje biżuterii, niezależnie od tego, w jakim kolorze złota zostały oprawione.

Dla kobiety z oczkiem, dla mężczyzny bez

Kolejnym przykładem ciekawych, nieidentycznych obrączek są te, w których męska jest gładka, a damska została ozdobiona malutkim oczkiem lub kilkoma kamieniami osadzonymi wzdłuż obwodu. Takie pierścienie posiadają inne motywy wspólne, na przykład profil, szerokość i kolor złota, różnią się jedynie ozdobami. Dzięki temu tworzą spójną całość, a jednak każdy z nich pozostaje indywidualny.

To wybór, który na pewno spodoba się kobietom preferującym pierścienie posiadające ozdobne kamienie szlachetne. Co więcej, ozdobna obrączka może wspaniale podkreślić urodę pierścionka zaręczynowego, tworząc także z nim olśniewające swoim blaskiem połączenie.

Z nietypowym wzorem

Jesteście parą, która nie chciałaby kupować dwóch mocno różniących się pierścieni, ale nadal poszukujecie nietypowych obrączek? W takim razie możecie sięgnąć po te, które zostały ozdobione nietypowym wzorem, na przykład zostały wzbogacone o przebiegającą ich środkiem szachownicę. Możecie wybrać ten motyw tylko ze względu na jego urok, ale możecie też nadać mu własne znaczenie poprzez skojarzenie szachownicy z… właśnie, z czym się wam kojarzy?

Połowa serca dla każdego

Na pewno nie raz słyszeliście już o biżuterii, która tworzy dwie połówki, które można złożyć razem. Nie inaczej będzie w przypadku obrączek. Możecie wybrać zestaw, w którym każde z was otrzyma wygrawerowane na swojej obrączce pół serca. Po ich połączeniu utworzy się cały jego wizerunek, dokładnie pokazując, jak silne uczucie was łączy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here