pergole

Lubisz popijać kawę, siedząc przed domem? Przy pięknej pogodzie jest to możliwe. A co w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych? W takich sytuacjach wcale nie trzeba rezygnować z chwili relaksu na świeżym powietrzu. Wystarczy zainwestować w pergolę tarasową.

Jakie możliwości daje ta konstrukcja? W jaki sposób może uprzyjemnić chwile, spędzone na tarasie? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Pergola tarasowa – co to za konstrukcja?

Pergola tarasowa to tworzona na wymiar konstrukcja, dająca domownikom dodatkową przestrzeń. Zazwyczaj jest montowana tuż przy budynku, na przykład przy ścianie, prowadzącej do salonu i jest dostosowana estetycznie do tego, co znajduje się w jej pobliżu.

Może być wykorzystana na wiele różnych sposobów i przy różnych warunkach atmosferycznych. Od kapryśnej pogody może chronić na przykład przy pomocy regulowanych rolet. Warto też dodać, że z tego miejsca da się korzystać nawet po zmroku – wystarczy zamontować odpowiednie oświetlenie.

Zobacz także: https://www.nadwisla.pl/jak-pergola-tarasowa-uprzyjemni-chwile-spedzone-na-tarasie/

Pergola tarasowa – w czym może pomóc?

Pergola tarasowa to wielofunkcyjna przestrzeń, która nie tylko zwiększa wartość rynkową całej nieruchomości, ale i służy domownikom oraz ich gościom na co dzień. To miejsce, w którym na świeżym powietrzu można pracować zdalnie, zjeść posiłek, zrelaksować się z dobrą książką w dłoni, usiąść z koleżankami przy kawie, zrobić sobie poobiednią drzemkę, spotkać się na grilla ze znajomymi, czy urządzić urodzinowe przyjęcie dla dziecka. A to tylko przykłady…

Mówimy o wszechstronnym rozwiązaniu, które da się wykorzystywać nawet przez okrągły rok! Chroni przed deszczem, silnym wiatrem, mocnymi promieniami słońca, a nawet… ciekawskimi spojrzeniami okolicznych sąsiadów oraz osób, które przejeżdżają w pobliżu domu. Wystarczy zasłonić roletę i dodatkowa „ściana” gotowa.

Mało tego! To również propozycja dla ludzi, których pasją jest ogrodnictwo. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, żeby wykorzystać tę konstrukcję jako… podporę dla róży pnącej czy winorośli. Wówczas zamieni się ona w urokliwy, przydomowy ogród.

Artykuł powstał przy współpracy z ekspertami SURMA – producent pergol tarasowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here